chemisms مرکزی انتخابات شوراهای اسلامی

chemisms: مرکزی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات 96 تائید صلاحیت نامزد انتخابات شوراها در چادگان

گت بلاگز خوزستان آمادگی پارک علم و فناوری جهت برگزاری مدرسه کسب ‌و کار

رییس پارک علم و فناوری خوزستان آمادگی این مرکز را جهت برگزاری دوره‌های تخصصی مدرسه کسب‌ و کار جهت 10 نفر برتر هر حوزه از المپیاد اعلام کرد.

آمادگی پارک علم و فناوری جهت برگزاری مدرسه کسب ‌و کار

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ بابک مختاری، رییس پارک علم و فناوری خوزستان با ابراز خرسندی از کیفیت سطح کیفی مسابقه ها و شرکت کنندگان در المپیاد دانش آموزی بیان داشت: پارک علم و فناوری آمادگی دارد تا دوره های تخصصی مدرسه کسب و کار را جهت 10 نفر برتر هر حوزه از المپیاد برگزار کند؛ همچنین آماده ثبت اختراع ایده های دارای شرایط نیز هستیم.

عبارات مهم : اهواز
وی با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره دانش آموزی ایتاپ (ایده تا پدیده) هفته گذشته در سطح مدارس دوره متوسطه اهواز، تصریح کرد: این جشنواره با محوریت محیط زیست جهت نخستین بار در استان برگزار شد و در حال برنامه ریزی جهت راه اندازی دبیرخانه دایمی ایده های دانش آموزی هستیم تا بتوانیم در سطح گسترده استان را پوشش دهیم.

این المپیاد با نشانه بسترسازی آموزشی و آشنایی دانش آموزان با المپیادها و مسابقه های این چنینی که روی زیاد کردن سطح توسعه آموزشی دانش آموزان تاثیر می گذارد، برگزار شده است است.

دکتر بابک مختاری؛ رییس پارک علم و فناوری، علیرضا زراسوندی؛ رییس بنیاد نخبگان و جمشید کمایی؛ معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از روند برگزاری این المپیاد دیدار و در جریان فرآیند برگزاری آن قرار گرفتند.

المپیاد دانش آموزی نوآوران و مستعدین مهارتی استان (جایزه شهید بهنام محمدی) روز گذشته (16 اردیبهشت ماه) در دبیرستان نمونه دولتی شهید مجدزاده اهواز برگزار شد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اهواز | مدرسه | آمادگی | فناوری | برگزاری | جشنواره | علم و فناوری | آمادگی پارک علم و فناوری خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog