chemisms مرکزی انتخابات شوراهای اسلامی

chemisms: مرکزی انتخابات شوراهای اسلامی اصفهان اخبار انتخابات 96 تائید صلاحیت نامزد انتخابات شوراها در چادگان

گت بلاگز بین‌الملل اعلام انزجار جامعه اسلامی منچستر از حمله تروریستی اخیر

جامعه اسلامی منچستر انزجار خود را از حمله تروریستی به سالن کنسرت این شهر اعلام کرد.

اعلام انزجار جامعه اسلامی منچستر از حمله تروریستی اخیر

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان ، فوزی حفار، یکی از متولیان «مرکز اسلامی منچستر» روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: حمله تروریستی شهر منچستر در شب دوشنبه همه ما را شوکه کرده و این اقدام بزدلانه جایی در دین ما ندارد.
وی در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: «اکنون فکر و ذکر مرکز اسلامی منچستر قربانیان و خانواده ها و دوستان آنها و اجتماع متنوع مسلمانان در سراسر منچستر هست. این اقدام شنیع و هولناک همه ما را شوکه کرده هست. این اقدام بزدلانه جایی در دین ما و سایر ادیان ندارد. ما از همه می خواهیم – تأکید می کنم – از همه می خواهیم اگر اطلاعاتی در مورد فرد یا افرادی در ارتباط با این اتفاق دارند بدون درنگ با پلیس تماس بگیرند و به آنها در تحقیقاتشان کمک کنند. مرکز اسلامی منچستر مکانی عمومی است و ما شاهد هزاران نفر، از مسلمانان گرفته تا غیرمسلمانان در این مکان هستیم. این اتفاق هر هفته می افتد؛ این مرکز بخشی از شهر بزرگ و خوب ما بوده هست. این اتفاق از دهه 1960 به بعد رخ داده هست؛ درهای این مرکز به روی همه باز هست؛ ما به عنوان یک مرکز به همه مردم با هر پیشینه و دینی که هستند خدمت می کنیم.»

عبارات مهم : اسلامی

وی افزود: «برخی رسانه ها گزارش داده اند که بمب گذار در مرکز اسلامی منچستر کار می کرده هست. این مسئله اصلاً درست نیست. من به همه شنوندگان، بینندگان در انگلیس و اطراف آن اطمینان می دهم که این بمب گذار هرگز در این مرکز کار نکرده است.»
حفار در ادامه گفت:« ما در مورد این مسئله ابراز نگرانی می کنیم که تعداد کمی از رسانه ها در حال تولید روایت ها و گزارش های بی اساسی هستند. این رسانه ها بدون هرگونه شاهد و علت و پیش زمینه ای چنین گزارش هایی را منتشر می کنند. ما در مورد گزارش هایی که دریافت می کنیم دلواپس هستیم؛ ما گزارش هایی در مورد کارها ضداسلامی دریافت می کنیم؛ این کارها هولناک ضداسلامی متعدد هستند و از توهین شفاهی گرفته تا کارها جنایی علیه مساجد در منطقه و در خارج از منطقه را مشمول بر می شوند. ما از همه می خواهیم اگر اتفاق ای مشاهده کردند آن را به عنوان جرم نفرت گرایی گزارش دهند؛ مرکز اسلامی منچستر می خواهد از این وقت استفاده کند و از پلیس و اورژانس و از مردم عادی در رده های سنی مختلف، رانندگان، پیک های غذا، رستوران ها، مساجد، هتل ها، مالکان منزل هایی که بعد از این حمله هولناک کمک کردند ، تقدیر کند.»
وی در ادامه گفت: «منچستر یک شهر بزرگ با تاریخی بزرگ هست؛ شهری شکوفا با آینده ای درخشان. مرکز اسلامی منچستر افتخار می کند که بخشی از شهر بزرگ منچستر است.»
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلامی | منچستر | منچستر | رسانه ها | بین الملل | جامعه اسلامی | انگلیس | منچستر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog